Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment vagy Pénzügy és számvitel közül melyiket érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés
Felvin, az egyetemek honlapjain és interneten már sokat olvasgattam mindkettőről, de egyszerűen nem tudok dönteni. Mindkettőnek vannak specialitásai, de melyik ad jobb szakmai alapot/felkészültséget ezen a területen? Vagy nem is tudom melyikkel lehet jobban érvényesülni?

2020. jan. 13. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A gazdmen egy általános gazdasági tudást ad, amíg a pénzügy inkább ahhoz hasonló, amit pl.: a könyvelők végeznek.


Ha választhatnék, pénzügy és számvitelre mennék.

2020. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pénzügy és számvitel. Bár matekosabb szak, de ha ez neked nem jelent problémát, én a helyedben erre a szakra mennék.
2020. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!