Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » At lehet jelentkezni egyik...

At lehet jelentkezni egyik szakrol a masikra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kozossegzervezes szakra eleg lenne a pontszamom (300 korul) viszont szívesebben mennek media es kommunikációra ott viszont 442 pont szükséges.

Ha felvesznek kozossegszervezesre akkor atjelentkezhezek majd x félév mulva a másik szakra. Ugyanazon a karon található a ket szak.

Hogy van ennek a menete?



2020. jan. 15. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem értem az ilyen embereket, logika nulla bennük.

Mi értelme lenne a ponthatároknak, ha felvételi után mindenki ide-oda rohangálhatna?

Ha szakot akarsz váltani ki kell iratkozni és kövi szeptemberbe megint felvételezni.

2020. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt, meg ha kicsit lekicainyito volt is. Logikus tenyleg, de ez az oldal azért van, hogy kerdeseket tegyünk fel:)
2020. jan. 15. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Lekicsinyito*
2020. jan. 15. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen NEM jelentkezhetsz át. Az előzőnek igaza van. Gondolkozzatok!
2020. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem lehetséges az átvétel mert jóllehet egy karon van a kettő szak de különböző képzési terület a közösségszervezo bölcsész a kommunikáció pedig tarsadalomtudomany és az átvétel csak azonos képzési terület esetén van mód. Pld. A gazdasági alapszakok között, de még ekkir se működik az,hogy felvételt nyersz egy vidéki egyetemre egy gyengébb pontszámmal és atveszneka corvinusra, mert el kell érni talán az ottani pontszám 90%-át. Ugyanakkor ha elvegzed a közösségszervezo alapszakot, kiegészíted a szükséges kapcsolódó szabadon választott kreditekkel és a kommunikáció mesterszakra felvesznek. Vagy a foszk képzést vegzed el amugy is itt inkabb a rátermettseg és a kapcsolat számít. Vagy belehuzol és megis eléred a szükséges pontszámot.
2020. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a magyarázatot is.

Viszont azt nem ertem, hogy ezeket honnan is kene tudnom? Nem belekötni szeretnek, tenyleg, de nekem ezt senki nem mondta el, ezert erdeklodom itt. Kerlek ne hulyezzetek le elozetes ismeretek nélkül:(

2020. jan. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!