Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárképzésre motivációs...

Tanárképzésre motivációs levél. Van itt olyan, akinek szintén írni kell ilyet a februári felvételi határidőig? Hogy haladtok? Miket írtok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Szia, én tegnap töltöttem fel. Nagyon nehéz volt elkezdeni, de aztán végül egész jól sikerült szerintem. Olyanokat írtam bele, hogy miert szeretnék tanár lenni, miért ezt a szakpárt választottam, meg ilyenek, kb csak annyi az egész hogy leírod miért vagy alkalmas tanárnak, mi az amit jól csinálsz esetleg olyan középiskolai eredmény (tanulmányi vagy verseny, ilyesmik) amire büszke vagy. :)
2020. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ. Hány oldalas lett a tiéd?
2020. febr. 2. 20:40
 3/4 anonim válasza:
Másfél nagyjából, azt olvastam, hogy nagyon több nem is kell.
2020. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell több 1, másfél oldalnál. Az alkalmassági vizsgán majd szóban úgyis megkérdezik miért pont azt a szakpárt szeretnéd stb..
2020. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!