Szerintetek van esélyem bekerülni költségtérítéses formában?

Figyelt kérdés
BGF pénzügy és számvitel szakáról van szó, ami ugye elég népszerű, bár idén kevesebben jelentkeztek. Tavaly 319 volt a ponthatár, nekem most 334 pontom van. Csak hát annyira népszerű, rettenetesen félek, hogy nem vesznek fel. Szerintetek fog annyit emelkedni, hogy ne jussak be? Tudom, hogy ma kiderül, de olyan jó lenne beszélgetni valakivel aki esetleg hasonló helyzetben van és izgul, vagy volt már ilyen helyzetben. Köszönöm!
2010. júl. 22. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj.

Nem fogják felemelni ennyire.

Sikerülni fog.

Én is félek de kitartok :)

2010. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem emel semmit... max a jelentkezők, vagyis ti... -.-
2010. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igencsak hasonló helyzetben vagyok, ugyanis ahova én jelentkeztem, ott is 319 volt a ponthatár tavaly, és nekem is pont 334 pontom van :))))) Nagyon remélem,hogy nem emelkedik 15 pontot, de nagyon izgulok én is! Drukkolok Neked, majd este írok, hogy mi lett végül :)
2010. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást, tényleg felvettek!

Remélem benneteket is, írjátok majd meg ha lesz időtök! :)

2010. júl. 23. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!