Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már volt egy kérdésem ezzel kapcsolatban viszont most újabb kérdések merültek fel bennem ezzel kapcsolatban.

Egyetemi átjelentkezési kérelemet adtam be a múlt héten. A következő félévtől mennék át. Viszont olvastam a honlapon hogy akár 30 munkanap is lehet míg elbírálják. Viszont akkora már elkezdődik a félév.. és kérdem én ,hogy ilyen esetben ,hogy zajlik a váltás? Hogyan veszem fel az óráimat? Ők felveszik nekem vagy mi?

Valaki volt hasonló szituban aki elmesélné nekem neki hogyan ment ez?

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jan. 23. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Talán nem 2-3 héttel a kövi félév kezdete előtt kellett volna elkezdeni intézni. Most már csak annyit tehetsz, hogy imádkozol, hogy a TO hamar elbírálja.
2020. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majdnem egy hónappal a félév kezdete előtt elküldtem a kérelmet nagyokos..

Amúgy a határidő meg január 31.. úgyhogy abszolut nem az utolsó pillanatban kezdtem intézni..

2020. jan. 23. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérelmeket nem a TO bírálja, hanem az oktatási ügyekért felelős dékánhelyettes. Ha január 31. volt megadva határidőnek, akkor az azt jelenti, hogy addig várják a beérkező kérelmeket, majd ezt követően az első/második munkanapon ül össze a dékánhelyettes a TO vezetőjével, hogy elbírálják az összes beérkező kérelmet. Ez megvan pár óra alatt. Utána a TO kiértesít. Tárgyfelvétel pedig február 14-ig van szinte mindenhol, tehát fel fogod tudni venni a tárgyaidat, amennyiben pozitívan bírálják el a kérelmedet. (évekig dolgoztam egyetemi dékáni titkárságon, kismilliószor láttam, hogy megy ez.)
2020. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.. de képzeld le is kellett vizsgáznom... január 6.-án volt az utolsó vizsgám. Ha nem tudsz értelmes választ adni csak kötözködni okoskodni, sértegetni takarodj máshova! A kérdés nem hozzád szólt ! Te sem vagy nálam értelmesebb ha nem tudsz egy kérdést értelmezni ...
2020. jan. 23. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Négyes! Köszönöm a választ! ♥️
2020. jan. 23. 10:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!