Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi szakmai vizsga...

Felvételi szakmai vizsga matematikából 2005 előtt érettségizetteknek, valaki írt ilyet? Milyen feladatok várhatóak?

Figyelt kérdés

2005 előtt érettségiztem ezért kell ilyen az emeltszintű érettségi pótlására.


Milyen feladatok vannak?


Nem találtam semmi infót neten, gondolom emelt szintű matek érettségi dolgok kerülnek elő, de hátha valaki tud pontosabbat...



2020. jan. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki régebben írta az érettségit annak nem kell emelteteznie, mert alapértelmezettként emeltnek számít a régi.
2020. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos 2020-as felvételihez már kell hogy legyen legalább 1 emelt szinten teljesített amit ezzel a vizsgával lehet helyettesíteni
2020. jan. 23. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: nem számít emeltnek. Én 2001-ben érettségiztem, 2017-ben mentem egyetemre, és simán középszintűnek számolták (akkor oda elég volt az is).
2020. jan. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre úgy tudom, ez a vizsga kiváltja az emelt érettségit. Elvileg az elmúlt 10 év valamelyik emelt érettségi feladatsorát kell megoldani. Legalábbis ennyit találtam róla.
2020. jan. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, gyakorlás képpen végigcsinálom majd őket :)
2020. jan. 24. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!