Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE JGYPK képgrafika szakára...

SZTE JGYPK képgrafika szakára mennyire nehéz bejutni? Hogy zajlik a felvételi? Hogy tudnék gyakorolni rá és mennyi felkészülést igényel?

Figyelt kérdés
Tudom, felvi.hu, de személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi

2020. jan. 25. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Képalkotás bocsi, képalkotás szak.


Csak 2 hónapja még képgrafikára akartam menni és keverem 😅

2020. jan. 25. 22:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor szeretnél felvételizni?

Ebben az évben vagy jövőre?


Milyen szinten vagy most? (Azért fontos ez hogy kb tud honnan hová kell technikailag eljutnod)



Sok felkészülést igényel.

Járj el rajzsuliba legalább heti 2-3 szor.

Fontos hogy legyen egy portfoliód (saját munkák és tanulmányok, a lehető legsokrétűbb technikával pl sokszorosított grafika, szénrajz...stb)


Az is fontos hogy viszonylag egységes stílusú legyen a portfoliód tartalma. Pl a sorozatokat szokták szeretni


Alkalmassági vizsga is van. Szóval arra is trenírozni kell magadat hogy időben elkészülj pl a vizsgán is a képekkel.



Nyilván nem olyan nehéz mint pl az MKE de azért itt is vannak követelmények.

2020. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!