Szeretnek elkezdeni egy penzugy-szamvitel felsooktatasi szakkepzest Vélemények?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Aki mar elvegzte esetleg leirna nekem, hogy erdemes ezt elvegezni, illetve nagyon matekos es kesobb hogyan lehet vele elhelyezkedni? Illetve tobb mint egy penzugyi OKJ?

2020. jan. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a papirt kapod. Ugyannyit ér. Inkabb alapképzésre menj.
2020. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okj semmit nem ér, ugyanakkor ott simán megszerzed a papírt, persze tanulni ott is kell. Az egyetemen ott viszont vért kell hugyoznod a kettesért is, a Corvinus G kar számvitel szakán a diploma mellé megkapod a mérlegképes papírt is.
2020. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igen, az egyetemen ott nem tudod a matekot elkerülni, de át lehet csúszni egy 2-essel, de ha gyenge voltál matekból (vagyis 4-esnél rosszabb) középsuliban, akkor nem ajánlom az egyetemet, mert bukni fogsz.
2020. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Corvinus G kar számvitel szakán a diploma mellé megkapod a mérlegképes papírt is. "


Ez csak akkor igaz, ha alapképzésre mész (bsc), felsőfokún nem kapsz mérlegképest és még alapképzésen sem kapsz mérlegképest. => Ki kell váltanod! Pénzért!

Másrészt tök mindegy, milyen Intézményben kaptad meg az OKLEVELET! (Nem Diplomának hívják igazából, diplomát még egy nem akkreditált tanfolyamon is adhatnak diploma néven.), tehát mindegy hol kaptad meg, a mérlegképest akkor is ki tudod váltani!

2020. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!