Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ohmmm. A berzsenyibe (bp) 70...

Ohmmm. A berzsenyibe (bp) 70 ponttal és max hozott ponttal vn esélyem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 17:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó szóbelivel bőven van.
2020. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, attol fugg, milyen tagozatra mennel
2020. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolóknak(kivétel elsőnek)...

Ohmm a komplex természettudományi szakon belül a fizikásat és a matekosat jelöltem

2020. febr. 1. 07:02
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! berzsenyiben komplex természettudományi tagozaton belül csak fizika, illetve biosz-kémia van. matekon egészen biztosan nem lesz elég a 70 pont, tavaly 92 ponttól vettek fel embert (mert ugye nagyon kevesen jutnak be). fizikánál is eléggé necces, szerintem az sem lesz meg, bioszra lenne esélyed talán, de az is húzós nagyon.


persze nem biztos, hogy minden információm helyes, viszont így sajnos nagy eséllyel egyik helyre sem fogsz bejutni, a behívás is necces szerintem

2020. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!