Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiúként gáz táncolni tanulni?...

Fiúként gáz táncolni tanulni? Úgy hogy nem tudok táncolni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem mozogni illetve táncolni, úgyhogy arra gondoltam, hogy egyetem mellett beiratkozok egy tánc tanfolyamra. Viszont van egy kis bibi. Az a fajta vagyok aki szeret táncolni, és még van egy kis ritmusérzéke is, de egyáltalán nem tudok táncolni. Sőt, ha valaki látja, hogy hogyan táncolok, akkor ő süllyed el szégyenében helyettem. Nagyon rossz, olyan mintha a végtagjaim külön életet élnének, nincs felettük irányításom. Csak ha ezt meglátják az órán, nemfognak elküldeni? Vagy ami még rosszabb: nem küldenek el, hanem egyszerűen nem foglalkoznak velem, mert látják, hogy reménytelen eset vagyok.


Plusz attól félek, hogy nagyon sok lány lesz, legrosszabb esetben csak én leszek fiú, és hát nem is tudom akkor mit fogok csinálni. :'D Szerintetek? Próbáljam meg, vagy felejtsem el az egészet?



2020. jan. 30. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld meg!
2020. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem gáz.
2020. jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Azért iratkozol be egy órára hogy tanulj. Ha eddig nem tanultál táncolni, akkor nyilván most még nem tudsz. De ha elkezdesz tanulni esélyes hogy fejlődni is fogsz.
2020. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!