Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire elfogadott az egyetem...

Mennyire elfogadott az egyetemeken a melegség?

Figyelt kérdés
ELTE, SZTE, PTE

2020. jan. 31. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan annyira, mint máshol. Részemről nem zavar, ha nem zaklatnak vele.
2020. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk (ELTE-BTK) szerintem felülreprezentáltak a melegek mind a tanárok mind a diákok körében, nincs gond velük. Senki se bántja őket.
2020. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Igen, utolsó jól mondja. Bár tanárként jobb a rálátása.

Én csak Nádasdy Ádámról tudok, mert az ő tanszéke(ahol tanít) és az én tanszékem(ahol tanulok) egy helyen van, láttam is már az ebédlőben.

Illetve ugye a diákok egy nagy része is bátran vállalja: szívárványos táska és kitűző, hasonló klubbok, pár fiú feltűnően feminin megjelenése.


Hozzáteszem, ezzel semmi probléma nincs.

Teljesen elfogadom a homoszexualitást, de az emberek hajlamosak néha átesni a ló túloldalára.. itt gondolok az öltözködésre.

2020. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Én PTE BTK-s vagyok. Más karról nem nagyon tudok nyilatkozni, sőt tulajdonképpen csak a saját szakomról és annak tanáris részéről vannak pontosabb információim és tapasztalataim, de azért karon belül még úgy ahogy képben vagyok. Nálunk kifejezetten sok meleg, leszbikus és transznemű is van a hallgatók között (mármint arányaiban és az általam megszokotthoz képest), de a tanárok között is van rá példa. Abszolút elfogadott, tulajdonképpen teljesen természetesen kezeli mindenki, mintha heteroszexuálisak lennének. Nincsen titkolva vagy tabuként kezelve, de nem is téma és senki nem foglalkozik vele, pl. ugyanúgy bekíséri a barátja a fiút, találkoznak, puszi stb., szóval mintha az is csak egy megszokott átlagos heteroszexuális párkapcsolat lenne és senki nem tesz különbséget közöttük. Igazából nem számít tényezőnek semmilyen szempontból sem, talán így tudnám ezt a legjobban megfogalmazni.
2020. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Nincs több, mint máshol. Csak amit 16 évesen titkolsz, azt 20 évesen már nem teszed.
2020. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
SZTE-n is rengeteg van. Diák is és tanár is. Biológia intézet tanszékén több a homoszexuális férfi, mint hetero. Nem foglalkozik velük senki. Diákok is hozzá szoknak, attól függetlenül, hogy előtte mit gondoltak róluk.
2020. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Miskolci Egyetemen kevés van tapasztalatom szerint és ok is titokban, mert kb. mindenki elítéli őket. Ez nem az város.... (szerencsére)
2020. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsére???? Szerencsére minden 10.ismerősödnek hazudnia kell saját magáról, mert korlátolt homofób vagy. Szánalmas.
2020. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó: ehhez tudni kell, hogy a ME egy szélsőjobbos hely, ahol szélsőjobbosok (Pokol Béla) és turbómagyar sarlatánok (Badiny Jós Ferenc és követői) kaphatnak tanszéket. Nyilván kevesebb a meleg az ilyen helyen, senki nem akar diszkriminálva, megalázva lenni.
2020. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

Korlátolt homofób, hát persze. Nyugtassátok csak ezzel magatokat, miközben az evolúció zsákutcáját dicsőítitek. :DDD Itt, gyakorin még lepontozhattok, ennyi azért maradt nektek mint örömforrás...


Egyébként egyáltalán nem szélsőjobbos hely az ME, az általad említett emberekről pl. még sosem hallottam, pedig elég sok mindenkit ismerek az egyetemen. Egyszerűen annyiról van szó, hogy ebbe a városba (és így az egyetemre) nem érhetett el a nyugati szivárványpropaganda, és teszünk róla, hogy ne is érhessen el soha. Bármennyire is fáj ez a pici lelketeknek. Magyarország homofób ország, és az is marad.

2020. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!