Diabetikusnak lenni megeri?

Figyelt kérdés
Eü-ben tanulok ebben az evben erettsegizek de apolo nem szeretnek lenni diabetikusra gondoltam, a velemenyetek erdekel aki ert is hozza. Megeri e illetve hol es mennyi evet kell eltolteni tanulassal

2020. jan. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemi szak. A kereseted nem lesz jó, az elhelyezkedés nem könnyű. Ha ez a pálya életed álma, akkor megéri, egyébként nem.
2020. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, félreolvastam. Nincs olyan foglalkozás, hogy diabetikus. Élelmiszer van olyan, de olyan nem lehetsz, mert a kannibalizmus tiltott.
2020. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Dietetikus van és diabetológus. Utóbbihoz áok-ra kell jelentkezni, de úgy sejtem, dietetikára gondoltál.

Egészségtudományi karon kell négy évet tanulni hozzá. Budapest, Debrecen, Pécs és Szombathely jöhetnek szóba, ez utóbbi a pécsi egyetemhez tartozik. Én Sote-n vagyok elsőéves.

Megéri, mivel eü szakhoz képest viszonylag nagy a mozgástered. A szokásos eü tantárgyakon felül vannak élelmiszeresek is. Kémia tudásra szükséged lesz, de élhető szak, ha van türelmed az emberekhez.

2020. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem több ilyen ismerősöm van aki erre a szakra ment egyetemen és ők nem tudtak vele elhelyezkedni:(
2020. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!