Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van az, hogy a ponthatár...

Miért van az, hogy a ponthatárok évről-évre emelkednek, de a megszerzett érettségi pontok és esetleg nyelvvizsga többletpont nem változik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert az IQ szint emelkedése loglogaritmikus, angol professzorok mutatták ki.
2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a jelentkezők - a minden éven általános "idén nehezebb volt az érettségi, mint tavaly" kezdetű nyavalygás ellenére - több ponttal jelentkeznek, mint az előző években. Többen tesznek nyelvvizsgát, többen érettségiznek emelt szinten és általánosságban jobban sikerülnek az érettségi vizsgák.
2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
most pedig pl kommedia ami mindig magas volt csokkent. szabbolcs is
2010. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért, mert rájöttek, hogy a felsőoktatásban egyre több a gyökér, mert azért az röhej, hogy kettessel is be lehet kerülni, pl a Károli jogra fizetősre. Persze vannak kivételek.De én ezzel egyetértek, hogy emelkednek a ponthatárok az ilyen 200 pontos helyeken. 300 alatt sztem nem kéne felvenni senkit még fizisre sem. Jó persze azért az meg röhej hogy a 450 est is feltolják, mert azt már sztem nincs hova.
2010. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fog még csökkenni is -
2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!