Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Tantárgyi erősségeim:

magyar irodalom

informatika

rajz

ének

angol nyelv

biológia

Média

...

...



14/L


2010. júl. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Angolt, mindenképp, vagy bioszt és később orvosnak :) Sok sikert neked mindenhez :)
2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül aminek értelme van, az a biológia és az informatika. Ezekre feküdj rá, a többit felejtsd el az angol kivételével, ami meg alap, hogy tudni kell.
2010. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.(:
2010. júl. 23. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Informatika semmit nem ér matematika nélkül, és 1 szakot kivéve a fizika nélkül se! Biosz meg a kémia nélkül, de még oda is kell a fizika, nem értem, ha valaki 1 tárgyat szeret, miért kell a legkomolyabb szakokra küldeni!(orvosi,mérnök).Bár ha majd idősebb leszel rájössz, hogy az informatika közel sem az, amit a általános és középiskolában oktatnak, tehát ha azt szereted akkor a matekot is imádod. Az orvos képzés nagyon kemény, a mérnök meg mégkeményebb, reggel 8-tól este 8-ig az egyetemen leszel, mérnökként volt, hogy 10-ig bent voltam. Laborgyakorlatok, beadandó házik tucatjai. Ahová természettudományi tárgy a felvételi, az orvosit és a biológus képzést kivéve, alap, hogy szereted a matematikát! Mivel az nincs a listádban, ezért nem ajánlom. Lehet sokat nem ér a média, de az se, ha első évben kibukik az illető, ráadásul az infó és mérnök szakok nem éppen a női nemnek lettek kitalálva.
2010. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A matematika 4-es ...
2010. júl. 26. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igencsak gyenge, most általános iskolás vagy, gondolom én. Középiskolában, ha mérnöknek szeretnél menni,az a minimum, hogy ötös vagy matematikából, de még azzal is vért fogsz izzadni az egyetemen.
2010. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De nem elbátortalanítani akarlak, csak közlöm a tényeket. Még összekaphatod magad! Kérdezz bátran, orvosi és műszaki téren tudok segíteni, én mérnök vagyok, anyukám pedig orvos.
2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!