Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az elektronikai...

Tomi3567 kérdése:

Szerintetek az elektronikai technikust érdemes kitanulni vagy a gépgyártástechnologiai technikust?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 14:52
 1/1 anonim válasza:
Én elektrotechnikus vagyok kitűnően végeztem (már 10 évesen készítettem nyákot) ez a hobbim is, de jelenleg nagyon kilátástalan a munkalehetőség max ilyen telefonszervizeke, karbantartónak vesznek fel gyárba ha villamos területen akarsz maradni inkább egy villanyszerelő plusz erösáramu technikus. Sajnos személyes véleményem az, hogy elektrotechnikusként egy villamos mérnöki diplomával nem mész sokra. Kb a. Bruttó 210 alaptól többet ne nagyon várj vagy olyan melót fogsz ki ahhol egésznap semmit nem csinálsz vagy olyan ahhol ebédelni nincs időd leülni én mind a kettőt tapasztaltam ( jelenleg gondolkodom a szakmaváltáson, és csak hobbinak hagynám meg az elektrotechnikát)
2020. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!