Mit gondolotk az au pair munkáról?

Figyelt kérdés

Én szívesen kipróbálnám most így 16 éves fejjel, de ha abba belegondolok, hogy egy egész évig egy teljesen új környezetben lenni távol a családtól azt mondom, hogy nem pedig nagyon sok előnye van.Végigrágtam az oldalt és ha már másért nem is, de a nyelvi fejlődés miatt azt hiszem érdemes lenne majd bevállalni.

Ti mit gondoltok? Esetleg van olyan aki volt már kint így, ha igen légyszi írjátok le a tapasztalataitokat, jó és rossz dolgok?

ja és fiú vagyok... ez gáz...hátrány?


2010. júl. 22. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
én voltam anno fél évet Londonban. szerencsére egy viszonylag jó családot fogtam ki(ügynökség által mentem) ezért nem volt annyira rossz. ami rossz volt benne, hogy nagyon kell tudni alkalmazkodni, és el kell viselni a család (többnyire az anyuka) rigolyáit. na meg a gyerekekhez is rengeteg türelem kell. én lány vagyok de ismertem egy fiú au-pair-t is, ő a kertet is gondozta de jól elvolt a családdal. amúgy jó élmény volt összességében , nem bántam meg hogy kimentem. a nyelvet is gyakoroltam legalább. de általában 18 évet be kell töltened , hogy kimehess.
2010. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!