Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az NJE-GTK ról?

Emi :) kérdése:

Mi a véleményetek az NJE-GTK ról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nemzetközi gazdálkodás érdekelne, ám sokan próbálnak lebeszélni a döntésemről.Azt állítják, hogy nincs elég oktató stb meg a színvonal sem a legjobb... Ezzel szemben amit az újságok írnak nagyon csábítónak tűnik...

2020. febr. 7. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az igazságot a kettő között kell keresni. Amit a neten írnak az mindig túlzás, annyira egyik egyetem sem lesz jó. Egyébként az oktatók ugyanazok, akik az ELTE gazdasági képzésein is tanítanak. Nagyon jól összeszokott és szerintem szimpatikus tanári gárda, akik korábban a BME-n tanítottak. Ha beírod a netre találhatsz is róla híreket. Szóval az oktatókkal semmi probléma, gyakorlatilag színvonalas helyről jöttek.


Én most végeztem, ha írsz privátot egyéb kérdésekre is tudok válaszolni. Szívesen segítek a döntésben. Nyilván nem olyan elismert, mint a Corvinus mondjuk, de azért nem is katasztrófa, ahogy sokan szidják.

2020. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!