Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Áttudok jelentkezni SOTE-ra?

Áttudok jelentkezni SOTE-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy most megjeloltem a Semmelweis gyogytornaszati karat (bar tudom, hogy hianyzik 10 pont a minimumhoz, de most ne ezt nezzetek kerlek) es megjeloltem Szegeden is szinten gyogytornaszatot. Ha felvesznek szegedre es lehuzok ott egy tanevet akkor at tudok jelentkezni Semmelweisre a kovetkezo tanevre?
2020. febr. 9. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel az ETK honlapjára, és böngészd át az átvételi tudnivalókat. Minél jobb átlag kell, meg van határozva a kreditszám stb, és még úgy sem biztos, hogy átvesznek sajnos.

Nálunk a sotén belül is alig akarják más szakról átvenni az embereket. De igazából elég soktényezős, attól is függ, hogy épp mennyi az üresedés az adott szakon. Akiket én ismerek, azok mind inkább újra felvételiztek.

2020. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!