Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, Felvettek dolgozni egy gyárba, 90 napos probaidővel, sajnos az első munkanap jöttem rá arra hogy ez nem az én világom, és hogy többet szeretnék az élettől. Addig szeretnék változtatni az életemen, ameddig szerencsére tudok, ezalatt azt értem hogy támogatnak a szüleim. Tudom rájöhettem volna előbb, csak nagyon makacs voltam, megbántam nagyon, és ezen szeretnék változtatni.Gimnáziumban megvolt az általános iskolai barátikörünk, és szinte mindenorát végignevettünk, iskola után alig vártuk hogy hazaérjünk és számítógépezzünk. Sikeres érettségi után elmentem egy okj-s képzésre hogy azért legyen valamim, mivel elég rosszra sikeredett az erettsegi eredményem is így szoba sem jöhetett az egyetem. Az okj-t viszont abbahagytam mivel nagyon nem érdekelt az adott munkakör, és hát vagyok ott ahol most, magyarán sehol. Ebbe kérném a segitségeteket hogy miképpen legyen, én úgy gondoltam hogy lehuzok a munkahelyen 1 hónapot, hogy azért legyen egy kis plusz pénzem és aztán vágnák bele , csak nem tudom hogy annyi idő elég e rá, vagy már most neki kell állnom a tanulásnak, mivel szeretném kijavítani az érettségi eredményeimet, hogy bejuthassak az egyetemre, A pót érettségire feltudok készülni szerintetek? Vagy inkább jovo majusra tegyem?
2020. febr. 10. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mit akarsz! Az egyetem, nem cél.
2020. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konkrét szakot/szakmát keress és arra készülj, ne csak a vakvilágba.
2020. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!