Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
Shonxd nevű felhasználó kérdése:

Megéri még elvégezni a tb és bérügyintézői okj-t?

Most államin tanulom a pénzügyi-számviteli ügyintéző okjt,és azt golndoltam elvégeznék mellette még idén plusz egy képzést.A kérdésem az lenne,hogy ezzel a képzéssel mennyire könnyen lehet elhelyezkedni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: OKJ, TB, berügyintéző, képzés, fizetős

febr. 14. 12:02  Privát üzenet  

A válaszok
Abszolult megéri, már a kettővel együtt biztos kapsz munkát

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 12:42 Privát üzenet
Én inkább mérleg képesre mennék. Pénzügyi okjval is csinálhatod azt amit tb-vel. Nagyon több tudást nem kapsz. Szóval szerintem felesleges időpocsékolas.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 14:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen erre en is gondoltam,csak meg iden nem lesz vege a pénzügyi számviteli képzésemnek,és sajnos a mérlegképes könyvelőhöz bemeneti követelmény e képzés megléte,és ráadásul 2020 szeptemberétől megszünik a mérlegképes könyvelő okj,így azt gondoltam elvégzek valamit gyorsan amíg míg lehet.

# 3/4Időpont febr. 14. 18:22 Privát üzenet
Nem szűnik meg. Csak átalakul ...

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 14. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A NAV-nál milyen jól fizető állások vannak és milyen sulit kell ahhoz elvégezni? (és mennyi lenne az a jó fizetés? )
OKJ-s targoncavezetői tanfolyamot mennyi idő alatt lehet a leghamarabb elvégezni?
Msc-n HR közgazdász szakirányon tanulok, fél év múlva végzek. Érdemes elvégezni mellé egy bérügyintézői/bérszámfejtői okj-t?
Kezdésnek vállalkozási és bérügyintézői tanfolyamot érdemes elvégezni?
Majd ha már megváltozott az OKJ, lesz e lehetőség elvégezni egyet felnőttként, főállású munka mellett, kevesebb mint (vagy maximum) 3 év alatt?
Dél - Alföldön mennyit lehet keresni bérszámfejtő, bérelszámoló vagy hasonló területen? Érdemes-e elvégezni a bérügyintézői OKJ-s képzést?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!