Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Faipari technikus gyakorlat...

Spartacus58 kérdése:

Faipari technikus gyakorlat hol tölthető?

Figyelt kérdés
Szeptemberben faipari technikusnak fogok tanulni, és nem tudom, hogy a "befogadó" vállalkozásnak milyen kritériumoknak kell megfelelnie.Mehetek olyan helyre is gyakorlatra, amely még egy éve sem működik ? Milyen elvárások vannak a gyakorlati hellyel szemben ?

2020. febr. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Estis leszel? Mert akkor valószínűleg tanműhelyben leszel, és nem kell kimenned sehova. Legalábbis nálunk így van.
2020. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nappalis leszek
2020. ápr. 15. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptemberben tervezek erre a szakra menni. Mi a véleményed róla?

2 éves képzésen is lehet duális képzésre menni? Ezt az iskola oldja meg vagy nekem kell keresni helyet, ami fogad?

Elvégezve asztalos lesz az ember? Vagy hol lehet vele elhelyezkedni? Mennyiben másabb a sima asztalos képzésnél?

2021. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!