Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esély rá, hogy visszaveszn...

Van esély rá, hogy visszavesznek arra az egyetemre ahonnét átjelentkeztem a mostanira?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy írtam már ki erről egy kérdést . De most olyanokra lennék kíváncsi akik voltak hasonló szituációban. Van itt olyan aki megbánta ,hogy átjelentkezett egy másik egyetemre ,és visszajelentkezett oda ahonnét eljött?

Tehát úgy visszajelentkezett ,hogy átment egy másik egyetem ugyanazon szakára de megbánta és visszament a régi egyetemére.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 26. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne vennének vissza? Ha megfelelsz a felvételi követelményeknek, elég a pontod, akkor felvesznek. Nem fogja egy ügyintéző sem elutasítani, mert már jártál ide. Senkit nem érdekel, nem lesz belőle baj, ugyanolyan eséllyel felvehetnek, mint elsőre
2020. febr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm válaszod , de azt hiszem félreértetted a kérdést.:) Nem újrafelvételizni szeretnék ,ha nem azon opció érdekelne ,hogy oda is adhatnák be àtjelentkezési kérelmet úgy mint ide , az az visszajelentkezhetnék e átjelentkezési kérelemmel :)
2020. febr. 26. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a TO-n. De miért ugrálsz az egyetemek között?
2020. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az lesz majd :) Azért mert sajnos egy elhamarkodott döntést hoztam ezzel a váltással! Nem tudtam mit vállalok ,milyen következményei lesznek, nem számoltam azzal mekkora hátrányal indulok itt ,mennyire más rendszer van . Rájöttem ,hogy ez egy hatalmas hiba volt! Hiányzik nagyon a régi helyem.
2020. febr. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!