Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes 19 évesen egy teljesen...

Rayli kérdése:

Érdemes 19 évesen egy teljesen új szakmát elkezdeni kitanulni? Azt csináljam amit szeretek, vagy azt ami sok pénzt hoz?

Figyelt kérdés

Pedagógiát tanultam, de nem annyira húz a szívem e felé.

Gondolkodom más szakokon, de nem is tudom mi lenne a jó, matekból nem vagyok jó(2-es érettségi), így a gazdasági szakok kilőve.

Valamiért az van nekem berögzülve, hogy én sok pénzt akarok keresni, sikeres akarok lenni, öltönyben akarok járni stb. Ez miért van?

Milyen szakmát tanuljak?



2020. márc. 26. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még könnyebb váltani, mint 40 évesen megkeseredve!


Amúgy ha öltönyös sok pénzes akarsz lenni, akkor vagy befektetési alapkezelő, vagy területfejlesztési mérnök, esetleg coach (személyi tréner - csapatépító) legyél. Ebben van most a pénz.

2020. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!