Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet oldani valahogy...

Meg lehet oldani valahogy vagy így jartam?

Figyelt kérdés
Tehát februárban beadtam a jelentkezésemet, de nem jeloltem meg azt az egyetemet ahova most szeretnek. Azt hittem hogy megtudom oldani majd potjelentkezessel..de "Ha a rendes felvételi eljárásban bekerültök egy megjelölt szakra, a pótfelvételire már nem jelentkezhettek: azon azok vehetnek részt, akik a rendes felvételi eljárásban egyáltalán nem adtak le jelentkezést, vagy egy helyre sem kerültek be." De semmikepp nem akarok odamenni ahova beirtam...tökmindegy miert de 2honap alatt 180fokos fordulat lett az eletemben.

2020. márc. 30. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megoldani. Új iskolát vagy új szakot megjelölni nem lehet. Sajnálom.
2020. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töröld a jelentkezéseidet, így nem vesznek fel sehova, és beadhatod pótra
2020. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!