Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szak lehet az építettkö...

Milyen szak lehet az építettkörnyezetmérnök-asszisztens?

Figyelt kérdés

Végezte ezt el itt valaki ezt a szakot? Nagyon nehéz lehet?

[link] Ilyen a tanmennet.Szent István egyetemen néztem ezt a szakot.Budapesten inditják. Szerintetetk megéri belevágni???


2010. júl. 26. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Nézt
2010. júl. 28. 12:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Na szóval: Néztem tegnap a suli oldalát,s ott a számtech zh-t majdnem az egészet meg tudtam csinálni:) Pedig csak érettségim van infoból:) Matek nehéz lehet azon a sulin?
2010. júl. 28. 12:20
 3/5 anonim válasza:
én a Szent István Egyetemre járok ezen a szakon szeptemberben kezdtem és nehéz én teljesen laikusan jöttem a suliba (értsd.: nem rajzoltam alaprajzot meg ilyeneket egy sima közgáz suliból jövök) és megszenvedtem vele 6 tantárgyból 4et sikerült megcsinálnom ami jó átlag a csoportra nézve igazából akkor érdemes ezt választani ha olyan gimibe jártál ahol ezeket tanultad de ha érdekel az építészesdi és van kitartásod akkor nyugodtan vágj bele :) egy tanács: már az elején az első naptól fogva el kell kezdeni a rajzokat és a tanulást utána kell járni a dolgoknak és úgy menni fog :)
2011. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!Én is a Szie-n néztem:) Mi középsuliban tanultunk műszakit elég sokat,ugyhogy lehet menne. Milyenek a tanárok? Könyvek milyen árban vannak? Megéri bele vágni,érdekes egyébként???

Rengeteg apró kérdésem van róla..

2011. jan. 13. 11:23
 5/5 anonim válasza:
normális tanárok vannak a könyvek elég húzósak de én nem vettem meg mindet és szerintem elég érdekes jó a társaság is :)
2011. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!