Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Discord nevű alkalmazás. Mi...

Discord nevű alkalmazás. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Bocsánat, valószínűleg nem jó,helyre írtam a kérdést, de bízom benne, hogy a jelenlegi helyzetben itt hamarább választ kapok.

A Discord nevű alkalmazást használjuk tanulásnak.

Az első órától kezdve én mindenkit tökéletesen hallok, viszont engem senki sem hall.

Amint bekapcsolom a voice activity-t borul az egész rendszer, mindenkinek borzalmas recseges keletkezik, nem érteni semmit abból amit mondanak.

Ezért gyorsan kikapcsolom.

Az egyik órán az egyik tanár nem tudom, hogy de rájött, hogy konkrétan miattam van ez az egész, amint kikapcsoltam minden ment simán, csak ugye én nem voltam még mindig hallható.

Sajnos telefonon keresztül kell megoldanom, nincs más eszközöm, az iskola pedig nem tud biztosítani.

Minden beállítást próbáltam már,. reménytelenül.

A következő órától már rendesen félek,ha újból felszólít valamelyik tanár, nem fognak hallani.

Pedig jelen vagyok,. látják is csak nem értik miért nem szólalok meg.

Nagyon kínos.

A telefonomon is minden beállítást megpróbáltam már, sehogy sem jó.

Hozzá kell tennem, hogy egy Nokia 3.1-es (2018.) Telefonom van.

Egyébként telefonálás,vagy Messenger közben nincs azzal gond, hogy nem hallanak... úgyhogy ezért is furcsa.

Kérlek titeket,ha tudtok érdemben segíteni, segítsetek.

Köszönöm a segítséget előre is!


2020. ápr. 2. 00:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Jeleztem amúgy már a tanároknak korábban is.

Elmondták, hogy kapcsoljam be a Voice Activity-t és kész.

Amint szerettem volna folytatni, hogy oké, de..."ja,hát akkor sajnos gépeléssel kell kommunikálni majd, nem tudok segíteni".

Nekem mégis könnyebb,ha én is hozzá tudok szólni, kérdezni, komfortosabb, kényelmesebb, nem mellesleg gyorsabb is.

2020. ápr. 2. 00:31
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lenne kényelmesebb, ha úgy nem megy... Akkor írjál, marad ez. Több, mint a semmi. Ha úgy érzed, ebből hátrányod származik, kérd meg a szüleidet, hogy írjanak pár sort az ofőnek, hogy kérje meg a tanáraidat, hogy vegyék ezt figyelembe, és adjanak pl. több időt, lehetőséget arra, hogy írásban kérdezhess, pl. e-mailben is az órák után, ne csak akkor és ott, mert akkor esetleg nincs idő leírni az összes kérdésedet, hiszen közben figyelni is akarsz az elhangzottakra. És kérd a szülőket, hogy írásban is kérjenek laptopot a sulitól, a suli meg adja írásba, hogy nem tud laptopot biztosítani, ha tényleg nem tud (hátha jó lesz még valamire egy ilyen írás - illetve hátha mégis előkerül egy laptop valahonnan, amit el tudnak juttatni hozzád).
2020. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!