Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budai Középiskola szerintetek?

Budai Középiskola szerintetek?

Figyelt kérdés

Szval médiára és humánra jelentkeztem szerintetek melyik a jobb szak? A közösségék a tanárok minden érdekkel

köszi🙂

De legfőképpen a hangulat meg ilyenek


2020. ápr. 3. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Én tavaly voltam végzős médián, de nekem nagy csalódás volt. Nem akarlak elkeseríteni, lehet, hogy csak a mi osztályunk volt ennyire rossz közösség. A Budaira általában igaz, hogy mindenkit felvesznek, aztán egy kis idő múlva ki is söprik a fele társaságot. Nekem pl volt egy osztálytársam akit 17 ponttal vettek fel, de ennél biztosan vannak sokkal gázabb esetek is. Én többször próbáltam átjelentkezni az idők alatt, de még fizetősbe sem vettek át, ha mondtam, hogy Budaiból jövök, de komolyan. Szóval igen, ez függ azon, hogy milyen tanárhoz kerülsz, nálunk pl nagyon gyászos volt a helyzet, de természetesen tudok olyan osztályról is ahol mind a tanárok jók, mind a közösség is. Így utólag szerintem a humán lenne jobb döntés, a média nem olyan izgalmas, mint amelyinnek hangzik, főleg ha Kaszás tanárnőhöz kerülsz.
2020. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Végül felvettek valamelyik szakra? Mert engem a médiára vettek fel, és már kiváncsi vagyok, hogy milyen
2020. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia emelt angolra mert azt is megjeloltem
2020. ápr. 25. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!