Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi lesz a kormány...

Szerintetek mi lesz a kormány döntése?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok mert emelteznék idén tesiből és nagyon szükségem lett volna erre a két hónapra még hogy gyakoroljak mint például gerenda gyakorlatok... Szerintetek milyen döntések születnek az emelt tesivel illetve az érettségivel kapcsolatában? (érettségim is most lenne) de már megöl a bizonytalanság

2020. ápr. 6. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Érettségi biztosan lesz. Vinnai Győző Facebook oldala szerint is. De valószínű, hogy el fogják tolni. A héten elvileg minden kiderül.
2020. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Vinnai Győző egy fideszes... kb ennyire lehet hinni neki!


Amúgy nagy valószínűséggel bizonytalan időre eltolják! Kizárt, hogy 3 hét múlva kiengednék az utcára a diákokat, miközben pont most akarnak egyre jobban lezárni mindent.

2020. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom hogy biztosan lesz.. És remélem valami előnyös döntés születik..
2020. ápr. 6. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

“Vinnai Győző egy fideszes... kb ennyire lehet hinni neki”


Tudom, nem is azt mondtam, hogy szavahihető, hanem hogy, ez az egyetlen új információ, amit hallani lehet.

2020. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Az a tapasztalatom, hogy ha egy ilyen ‘szép korú’ emberke megoszt egy fontos információt a közösségi oldalán, akkor nem gondol bele, hogy az üzenete nap csak az általa gondolt emberekhez jut el, hanem akár az egész országhoz. :D

szépkorúak vs facebook

0-1

2020. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem erről most pont ugyanannyit lehet tudni, ami már a többi 158 ugyanilyen kérdésnél is le van írva.
2020. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mszp szerint vagy szóbeli vagy írásbeli legyen. A tesi nem jutott eszükbe... :D
2020. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide, hogy hány éves?
2020. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!