Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katona, mint szakma? Mi a...

Katona, mint szakma? Mi a véleményetek erről? Előnyei, hátrányai? Milyen fizikai és lelki állapot szükséges? Az NKE-n kívűl, egyetem nélkül lehet az ember katona?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
lehetsz hivatásos katona, hátha megkeresed a 180-at ha szerencsés vagy
2020. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az alább a véleményemet olvashatod majd, kedves Kérdező.


Emberölés, mint szakma? Vonzó. Kiélheted a destruktív, gyilkos vágyaidat, és még pénzt is kapsz érte. Mondhatod: parancsra tettem.


Előnye, hogy megmondják neked, mikor mit tégy: ha nincs sok eszed, az ilyesmi jól jön. Hátránya, hogy lelőhetnek, illetve hogy az összes stiklid hadbíróságinak minősül majd. Sokat ugráltatnak majd mindenféle haszontalansággal.


Ajánlatos, hogy stabil legyél mentálisan, és terhelhető fizikálisan.


NKE elvégzése nélkül elmehetsz az idegenlégióba. V Mo-n egy toborzóirodába. Ágyútöltelék is kell a seregbe, nem csak tiszt.

2020. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz szerződéses,akár akkor is ha csak az általános iskolát végezted el.

A fizikait bárki megbírja csinálni. 3200m3ter futás,fekvő,felülés. A mostani ponthatárokkal nem vagyok tisztában,de lejebb vitték szóval könnyű.


Az előnye,hogy biztos munkahelyed van,még ilyen helyzetben is,és nem rúgnak ki hacsak nem csinálsz valami nagyon nagy baromságot.


hátránya az hogy nem tudsz tervezni, van hogy óránként változnak a dolgok.


És nem,nem a gyilkolászásról szól ez a hivatás.

2020. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!