Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOTE - Pető András kar kondukt...

SOTE - Pető András kar konduktor szakról szeretnék kérdezni, tudnátok válaszolni párra?

Figyelt kérdés

Milyen egy átlagos hét az egyetemen? Nagyon sok óra van/gyakorlat?

Tegyük fel, hogy igyekszel minél több órán ott lenni és figyelni, utána sokat kell készülni a vizsgákra?

Milyenek a tanárok?

Ha esetleg van valami problémám, pl diszgráfia, diszlexia nagyon elő fog jönni?



2020. ápr. 15. 22:33
 1/1 anonim válasza:

Szia :)

A heteink váltva vannak, A/B heteink vannak, egy hét gyakorlat, egy hét elmélet.

A gyakorlatos hetek gyakorlatvezetőtől függően alakíthatóak valamennyire. (A gyakorlatos oraszamok evfolyamonkent elternek). Az órarendet meg tudod nézni a neten, az egyetem rakja össze, szóval eleggé fix... nekem a legtöbb első és utolsó órám katalógusos, elméletes heteken én azzal számolok hogy bent vagyok hétfőtől péntekig. :D

Sok órát én nem feltétlen érzek hasznosnak, így az otthon elvesz plusz időt... illetve van amiből elég sok az anyag, kell rá otthon is időt fordítani. Célszerű valamennyire óráról órára tanulni, így nem zsúfolsz be mindent a vizsgaidőszakra.. saját tapasztalatból mondom, halál. 😀

Szerintem a tanárok legtöbbje kimondottan korrekt, kedves és segítőkész.

A probléma nem tudom mennyire jelentene hátrányt pl. tanulas szempontjabol, de itt ugye van alkalmassági, aminek egyik része olvasás. (Ettől függetlenül van olyan evfolyamtarsam aki kissé furcsan ejt betuket, vagy nem olvas valami szépen...)

2020. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!