Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az új fejlemények tekintetében...

B_538 kérdése:

Az új fejlemények tekintetében, miszerint csak végzősök vizsgázhatnak, azok se érettsegizhetnek, akiknek már van bizonyítványuk, de javítani szeretnének?

Figyelt kérdés
Nem egyértelmű, és nem találtam rá kielégítő választ, ugyanis mindenhol azt írják, csak a végzősök érettsegizhetnek, és előrehozottat nem lehet tenni, ami érthető, de arra nem térnek ki, hogy mi van azokkal, akik szintén felvételizni szeretnének (én speciel szakváltás miatt), de több pontra van szükségük ezért újraérettségiznének.

2020. ápr. 16. 16:40
 1/5 anonim válasza:

Szia

Én is ebbe a helyzetben vagyok,de véleményem szerint.Mivel felvételizni szeretnénk,ezért mi is érettségizhetunk!

2020. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hvg:


"a kormány úgy döntött, idén csak azok érettségizhetnek, akik végzősök"


[link]

2020. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de még mindig nem egyértelmű, mert mindenhol arra hozzák fel ellenpéldaként, hogy előrehozottat nem lehet tenni, és az én és hozzám hasonlóak helyzetéről nem nyilatkoznak, ezért voltam arra kíváncsi, van-e aki tud erről biztosat. (Én is elolvastam vagy 10 cikket ezzel kapcsolatban)
2020. ápr. 16. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még rendelet is lesz, azt sem sikerül egyértelműen megírni... szándékosan mindig olyan hogy kétféleképpen lehet értelmezni...
2020. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, de akárhányszor hívtam őket, kinyomták a telefont vagy túlterhelt volt (köznevelés mellék)
2020. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!