Szerintetek mennyit fog emelkedni a ponthatár a BGE közösségszervező alapképzésen? 364 ponttal felvehetnek? Tavaly 310 volt a ponthatár.

Figyelt kérdés
364 ponttal felvehetnek? Tavaly 310 volt a ponthatár. Most azonban 600an jelentkeztek (tavaly 500) ezek közül 130 első helyen jelölte meg. Körülbelül mennyi az esélyem bekerülni? Már csak nem emelkedik 54 ponttal..:/

2020. ápr. 19. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én (áhított) szakomon tavaly 54 ponttal emelkedett.... 34 el volt több pontom az azt megelőző évinél, csak néztem mikor kihirdették...
2020. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha még csak 54 ponttal emelkedne, akkor is bekerülnék,de 55-el már nem :S
2020. ápr. 19. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Tippelgetni lehet csak, ezt sosem tudni előre. Én pl úgy jártam évekkel ezelőtt, hogy jelentkeztem egy adott szakra, előző évi pontszámok alapján bekerültem volna, de abban az évben, amikor jelentkeztem magasabb lett a ponthatár, nem kerültem be. Közbe rájöttem, hogy valójában mást szeretnék tanulni, ahova fel is vettek, onnantól kezdve (3 éve) folyamatosan bekerültem volna a pontszámommal 😂 Tehát bármi lehet, szurkolok neked 🙌
2020. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!