Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sulit tudnék elvégezni,...

Milyen sulit tudnék elvégezni, ha itthon vagyok a 3 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés
Valami gyorstalpalóra gondoltam, vagy tanfolyam. Valami olyasmit, ami mellett nem szorul háttérbe egy picit sem a babám! És persze nem utolsó sorban nem kell érte fizetni, vagy vmi minimálisat. (tankönyv) Előre is köszi
2007. dec. 13. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha már van szakmád, vagy elmúltál 22 (azthiszem ez még mindig így van) akkor sajnos fizetned kell minden szakmáért és tanfolyamért... Hogy milyenre akarsz elmenni, azt neked kéne kitalálni :) Vannak pár hetes, hónapos és 1 - 2 éves tanfolyamok (szakmák) is. Itt találsz tanfolyamokat: [link] pá:)
2007. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
[link] talán ez is segít. Fizetned sajnos kell, de tudsz válogatni kedvedre és otthon is tanulhatsz a baba mellett. Sok sikert, jó tanulást!
2007. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tanfolyam.lap.hu-n "természetesen" csak budapesti tanfolyamok vannak. Persze lehet, hogy te is pesti vagy, de talán akad még pár másik város is ebben az országban. Sajnos baba mellett is kb. ugyanannyi lehetőséged van, mint ha dolgoznál, ezt már megtapasztaltam, mert nekem meg két hónapos a fiam és én is keresgélek. Fizetni minden olyan tanfolyamon kell, ami nem minősül nappali képzésnek (tehát nem kell úgy bejárnod, mint amikor középiskolás voltál). Én pl. az érettségit csinálom levelezőn (mert nekem csak szakmám van) és ott is elég magas tandíjat fizetek (legalább is nekem sok) mert 40 ezer egy évre, plusz az oktatócsomag 20 ezer, és nincs is túl sok időm a tanulásra gyerek mellett. És ez még nem is számít drágának. Ja, és ebbe a tankönyvek árát még nem számoltam bele, azok is elég drágák voltak. Ha te valami OKJ-s tanfolyamot akarsz végezni (pl. programozó, virágkötő, masszőr vagy ilyesmi), akkor kb. 100 ezer felett kell fizetned, plusz a vizsgadíjak. És sajnos semmivel nem könnyítik meg a kismamák helyzetét, pedig nyilvánvaló, hogy a GYED-en lévők jóval kevesebbet tudnak erre áldozni, mint akik dolgoznak. Azért sok sikert, hátha adódik valami.
2007. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!