Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az óvodapedagóg...

Mennyire nehéz az óvodapedagógus szak? Mennyire tanulható? 3 gyerek mellet el lehet végezni? Miylen nyelvvizsga kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Csak 2 gyerek mellett lehetséges.
2010. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom egy középfokú C típusú államilag elismert nyelvvizsga kell, az adott egyetemen vagy főiskolán érdemes rákérdezni, hogy van-e olyan vizsga, vagy nyelv amit nem fogadnak el!

Nekem elég sok ismerősöm tanul óvodapedagógusnak, illetve nemzetiségi óvodapedagógusnak, bár nem gyerkőcök mellett, de akiket érdekel is az egész ág, azok azt mondják hogy abszolút tanulható az egész, valaki felvett mellé egy másik hasonló szakot is, annyira jól megy, és tetszik is neki!

2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ(a második válaszolónak)természetesen érdekel a téma szeretem a gyerekeket és velük szeretnék foglalkozni. ez érdekelt volna hogy tanulható e? És az szerintetek korrigálható ha nincs kézügyességem??
2010. júl. 28. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én így nem tudom megmondani, egyik barátnőm mutatott dolgokat, amiket ott készítettek, azt mondta ő valahogy mindig beszívja, mert sokkal aprólékosabban, részletesebben kidolgoz mindent, míg mások ugyanolyan jó jegyeket kapnak, holott kevésbé ügyelnek a részletekre. Nyilván ez iskolafüggő is, de révén hogy óvodapedagógusnak készülsz, nem művésznek, ezért gondolom nem kérnek olyan dolgokat tőled, ami nagyon megerőltető lenne. Legalább is amilyen feladatokat én láttam, az nem volt igazán nagy dolog. Talán a rajz, ami egy kicsit problémát okozhat, ha nincs hozzá tehetséged, de sok veszíteni valód nincs! Ha nehéznek tartod a kézügyességgel összefüggő feladatokat, akkor megkérsz valakit hogy segítsen, avagy törekedsz egy kettesre, nem hiszem hogy ezen fog múlni a diplomád, ha egy kicsit is odateszed magad :)
2010. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán levelezőn próbáld meg
2016. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!