Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi (Nem vettek fel)?

Felvételi (Nem vettek fel)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem vettek fel egy iskolába se. Valamit lehet tenni azon kívül, hogy gyűjtőiskolába menjek? Esetleg beszélni az igazgatóval, itt nem arra gondolok, hogy azt mondjuk az igazgatónak hogy vegyetek fel, és megvan oldva.1-8. -ig oda jártam, ezért szeretnék ott tanulni. Sok embernél láttam hogy fellebbezést írtak, és egyből felvették. Ez lehetséges? Kinek kell ezt benyújtani? Tudnátok pár dolgot mondani, amit bele lehet írni? (Mielőtt valaki leírná nem azért nem vettek sehova, mert nagyon rossz tanuló vagyok, és buta, hanem azért, mert sajnos csak két sulit írtam be(?)

2020. ápr. 30. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz méltányossági kérelmet amit vagy pozitívan vagy negatívan bírálnak el.
2020. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2.

És ezt kinek kell megírni,és hogy?(köszönöm,hogy válaszoltál)

2020. ápr. 30. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igazgatónak kell címezni.
2020. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!