Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen online tanfolyamokat...

Milyen online tanfolyamokat ajánlotok elvégezni?

Figyelt kérdés
Gazdasági karon tanulok, úgyhogy elsősorban ezen területtel kapcsolatos tanfolyamok, online kurzusok érdekelnének. Ezen felül viszont ha bárkinek van jó ötlete, tippje, ne tartsa magába; szívesen fogadom! :)

2020. máj. 11. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam hogy az open University hirdet ingyenes kurzusokat. De ezek csak ilyen pár órások és annyit kapsz róla hogy elvégezted. Fel kell regisztrálni. Aztán nem tudom mert bele kezdeni még nem kezdtem. Én is ilyesmiket keresek most hogy nem nagyon tudok csinálni mást.
2020. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az információt! 😊
2020. máj. 13. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam írni mint az első. Van pár jó kurzusuk, illetve LinkedIn-en is hozzá tudod adni a profilodhoz a tanúsítvánnyal együtt. OpenLearn-ként keresd.

De egyébként LinkedIn-en is vannak kurzusok ha prémium előfizetésed van. Az első hónap ingyenes.

2020. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! 😊
2020. máj. 14. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig figyeld ezt az oldalt, most is van pár ingyenes kurzus. A végén oklevelet is adnak :)


[link]

2020. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊
2020. máj. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!