Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépírói és számítógép kezelői...

Gépírói és számítógép kezelői tanfolyamot hol tudok elvégezni heves megyében, vagy Eger környékén?

Figyelt kérdés
Tanultam középiskolában gépírást és számítógép kezelést, de oklevelet nem lehetett az iskolában szerezni. A munkahelyeken pedig mindenhol ezt kérik, hiába négy évig tanultam mindkettőt. Tudtok olcsóbb tanfolyamokat javasolni nekem a környéken?
2010. júl. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos nem ott lakom, de ha számítógép kezelői vizsgát akarsz tenni, azt ECDL-nek nevezik, erre keress rá.
2010. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tanultad, akkor nem fontos menni ECDL tanfolyamra. Vásárolj egy ECDL feladatsoros könyvet, váltsd ki a vizsgakártyád (kb. 5000 forint), vizsgázz le az összes modulból és fizesd ki a bizonyítvány díjat (kb. 5000 forint). A modulok árát nem tudom pontosan, olyan 4000 volt 2 éve, mikor én akartam csinálni, de nekem az ötös informatika érettségi miatt ingyen megadták (tiszteletdíj volt a bizonyítvány ára!).


A gépírásról szerintem úgy tudsz papírt szerezni, hogy elmész ügyintéző-titkári képzésre közgazdasági iskolába - sajnos 2 éves. A mienkben is van ilyen, ez felsőfokú OKJ-s képzés. Itt tanulnak informatikát modulokra bontva, gépírást is. Azt hiszem, hogy 22 vagy 23 éves korig ingyenes, utána a mi iskolánkban 30.000 forint félévente.


Remélem, segítettem!

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!