Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az üzemmérnök informatikus...

Az üzemmérnök informatikus képzések,hogy-hogy nem bsc típusúak csak bprof,csak azért kérdezem mert pl a gazdaságinformatika képzéseknél klasszisokkal nehezebb(onnan jöttem át onnan tudom)?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a mérnökinformatikus BSc-hez viszonyítják, nem más alapképzésekhez. Más alapképzések lehet, hogy sokkal könnyebbek, de ez egy másik kérdés.
2020. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a képzést az informatikushiány enyhítésére hozták létre, belesuvasztva 3 évbe a mérnökinfó és villamosmérnök szakok anyagának 80 %-át. Én villanyon vagyok végzős, megnéztem a tantervüket, és a kiadott anyagokat. Valahogy amúgy azzal, hogy BProf jobban rámennek a gyakorlatra még a BME-n is. Sokkal átgondoltabbak a tárgyaik, és a tantervük. Szetintem jobban jár a többségük, mint valamelyik BSc-vel.
2020. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Sehol nem fogják nézni, hogy BProf vagy BSc végzettséged van, ugyanannyit ér, és különben is ha látják, hogy BME VIK-en végeztél az már elég :)
2020. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
3. Hja. A BME-t sehol nem ismerik a világban (1001+ a rankingje, azaz noname), a Bprof végzettségről se hallottak sehol nyugaton, jó kombináció.
2021. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!