Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kilencedikesként át tudnak...

Kilencedikesként át tudnak venni művészeti suliba ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gondolkodom rajta, és most már tényleg el szeretnék menni jelenlegi sulimból. Nem a sulival van a baj, vagy az osztálytársaimmal, sőt, kifejezetten szeretem őket is, a tanáraimat is, és a sulit is. Egyszerűen csak megváltozott az érdeklődési köröm, és gondoltam jobb most, minthogy később bánjam meg ezt az egészet. Szerintetek idén még átvennének, vagy inkább nyáron iratkozzak át? Illetve, ha nyáron iratkoznék át, kellene évet ismételnem (ez engem egyáltalán nem zavarna, csak kíváncsi vagyok)?

2020. máj. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a művészetis tárgyakból osztályozó vizsgát kell tenned, mivel haladnak az anyaggal, és neked be kell csatlakoznod. nem vészes egyébként, de a nyári szünetben sokat kell rá készülnöd.
2020. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és nem biztos, hogy be tudnak tenni abba az osztályba a létszám miatt, lehet, hogy alapból csak 9.-be.
2020. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kinézett iskolánál érdeklődj minél előbb. ha van hely átvesznek!
2020. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!<3
2020. máj. 27. 13:27
 5/5 anonim válasza:
Amikor én voltam kilencedikes művészeti suliban akkor ketten is voltak az osztályomban akik másik gimiből jöttek át. Az egyik 17 a másik 18 éves volt. Nem buktak meg hanem a művészeti tananyag egymásra épülése miatt újra kellett kezdeniük előlről. Ergó ha most kilencedikes vagy hiába vagy jó tanuló, esélyes, hogy ott megint kilencedikes leszel.
2020. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!