Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A középiskolai kollégium milyen?

A középiskolai kollégium milyen?

Figyelt kérdés

Kolis leszek a gimiben és azt szeretnem kerdezni hogy ott vannak ilyen bulik?

Meg pialas, cigi stb?

Meg attol felek hogy a szobatarsak nem lesznek jók stb.

Valaki aki gimiben kolis volt vagy lesz?



2020. máj. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs buli és legálisan inni sem lehet.
2020. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kimbella a kimberlyből válasza:
Kollégiumfüggő. Van ahol nem csinálnak ügyet a dohányzásból és a mértéktartó iszogatásból. Ahova én jártam, ott egy kisseb késésért majdnem kirúgtak. Mindenhol mások a szabályok, a nevelők máshogy állnak hozzá, más a szobák minősége. Érdemes elmenni több koliba, vagy legalább neten utánaolvasni.
2020. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MadSeal válasza:

Középsulis kolik általában nagyon szigorúak, ritka a lazább hely. Nekünk minden automatizálva volt, a kimenőt rendszerbe kaptuk, alap járaton 4ig volt, de valamiért mire végzős lettem levitték 3ra, szóval nem sok ideje van az embernek suli után csavarogni. Ha kért az ember kimenőt azt is max 9ig adták, nevelőtől függően. Valaki faggatott egy évig valakinek elég volt egy SMSis. Valahol vannak közös kötelező tanuló órák, nálunk hálisten ilyen nem volt.

Ha össze kellene vetnem a filmekben lévő kolikkal meg az apácazárdákkal, akkor 80%ban a zárdára szavaznék. A szobatársak meg általában chillesek mindenhol, a legnagyobb gondod azzal lesz inkább, hogy sokan csesznek a higiéniára.

2020. máj. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!