Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornászokat, vagy épp...

Gyógytornászokat, vagy épp gyógytornász hallgatók mi a véleményetek az egyetemi képzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltatok, milyen az oktatás színvonala?

Bármely egyetemen tanuló véleményét szívesen olvasom



2020. máj. 19. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem.

Nem tudom mire vagy kíváncsi, mert tudtommal nincs okj-s gyógytornász, úgyhogy ha ez az álmod, akkor az egyetem az egyetlen út.

A közösség nagyon jó, hamar szereztem pár barátot, akivel szoros kapcsolatban vagyok.

Mindig is gyógtornász szerettem volna lenni, így most csak bebizonyosodott hogy tényleg ez az a szakma amit szeretnék.

Én azt tudom mondani az első két egyetemről, (pest és szeged) hogy mindkét helyen nagyon magas színvonalú az oktatás. Sotes ismerősöm, aki sokat segített nekem, egy kisebb vizsgát letéve MAYO klinikára került (ami nem egy kis szám).

2020. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs okj-s képzés

Igazából az egyetem és a tudásra lennék kíváncsi illetve hogy melyik egyetemen mennyire megbecsült, elfogadott diplomát ad a végén.

2020. máj. 19. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontszám szerint az első 2-3 az erős. Azokkal megbecsülnek, többi 400 pont alatti helyekkel még nem igazán láttam embert magánklinikákon vagy külföldi csoportokban.

Pest-szeged-pécs tuti.

2020. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És például PTE zalaegerszegi képzésével mi van? Az mennyire elismert? Vagy a DOTE? Ezekről hallottál valamit? Illetve mennyire nehéz az anatómia?
2020. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!