Milyen gimnáziumra kell készüljek, hogy tovább tanulhassak fogorvosi szakra? (Az egyetem még odébb van.)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel mert nem tudok jelölni az iskolák közül, hogy hova érdemes tovább tanulni majd fogorvosira menni.(Csak budapesti gimnáziumba tudok jelentkezni.)

2020. máj. 20. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy ahol van kémia-biosz emelt óraszámban / tagozat
2020. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem de egy pár gimnázium pontos névvel kellene. 4 osztályos kéne és ezek az emelt részlegek.
2020. máj. 20. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Eötvös Tata, biosz-kémia tagozat.
2020. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk,a google a barátod.
2020. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bbmarta ***** válasza:
Budapest: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium, Városmajori Gimnázium, Berzsenyi Dániel II. József Attila Gimnázium, Baár-Madas Református Gimnázium...ezek az erősebbek. Aztán még a természettudományi tagozatosak is jók lehetnek, csak itt fizikából is magasabb az óraszám, nem csak bioszból és kémiából. Ezek közül a közepesek-gyengébbek: Móricz Zsigmond Gimnázium, Jedlik Ányos Gimnázium, Leövey Klára Gimnázium, Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Nagy László Gimnázium
2020. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!