Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem indul Magyarorszagon pek...

Nem indul Magyarorszagon pek kepzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy google a baratom, de mar tobbfelekeppen irtam be hogy pek tanfolyamot keresek, es egyszeruen nem talaltam semmi ertelmeset vagy konkretat, nem akarom elhinni hogy 2020-ban meg pirotechnikus kepzes is indul de peknek tanulni nem lehet :D Eleve mindenhol azt hallani, hogy hianyszakma, es tanuljanak tobben peknek, de megis hogyan, ha nem indul ilyen kepzes? Legalabbis en nem talaltam sehol akarhogy kerestem, csak tobb evvel ezelotti cikkeket, vegigneztem a 2020-as felnottkepzesi listat is, es ott sem talaltam. Most ez letezik hogy nem indul ilyen, vagy rossz helyen keresgelek, esetleg nincs meghirdetve online? Hol tudnek erdeklodni/jelentkezni ha valaki esetleg tudja nagyon koszonom a segitseget!



2020. máj. 26. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csak azt kellene tudnunk, hogy mégis hol a francban laksz...
2020. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pesten, de igazabol lenyegtelen, mert van autom es ha nincs Pesten, hajlando vagyok messzebre utazni emiatt.
2020. máj. 26. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán PÉK-et kellett volna beírni a keresőbe.
2020. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!