Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME VIK-en milyen feltételekke...

BME VIK-en milyen feltételekkel lehet szakot váltani a karon belül az első félév végén?

Figyelt kérdés
Olvastam a szakváltásról szóló bekezdést a bme honlapján, de pár dolgot nem nagyon értettem, mert nem túl hétköznapi nyelven van leírva. pl azt nem tudom mit jelent, hogy "A hallgató eleget kell tegyen az adott szakra vonatkozó Képzési,és Kimeneti Követelményekben meghatározott bemeneti kritériumoknak".

2020. máj. 26. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Eleget kell tegyen a bemeneti kritériumoknak.. Ezen mit nem értesz? Kell annyi felvételi pont minimum, amennyi a ponthatár volt, stb.
2020. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No meg, ha nem volt egyforma a szakok tananyaga, akkor vizsgát is kell tenni abból, ami kell az újhoz, de a régibe nem tanulta, nem, nem?
2020. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább szerintem sehogy, próbáld meg eldönteni, hogy melyik tetszik inkább, és arra jelentkezz. Ajánlom az első pár félév tárgyait megnézni, és az alapján dönteni, hogy melyik tetszik jobban. Ez az "első év után átkéretem magamat" nem hiszem, hogy nagyon működik nálunk.
2020. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!