Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fölvettek egyetemre de...

Ha fölvettek egyetemre de máshova szeretnék menni mikor jelentkezhetek újból?

Figyelt kérdés
szal az a helyzet ho fölvettek egyetemre győrbe csak az a helyzet ho nem igazán akarok odamenni csak azért jelöltem meg mer szüleim nem hagytak békén és mondták hogy minnél több intézményt jelöljek meg.De én szeretnék föiskolára menni csak nem oda így azt szeretném megkérdezni ho ha nem iratkzok be akkor mikor jelentkezhetek ismét főiskolára ? Kell ezzel vaamit csinálni vagy csak simán jelentkezek máshova félév mulva mint ha föl se vettek volna ?
2010. júl. 30. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerüen csak nem mész el beíratkozni. Legközelebb pedig jövőre jelentkezhetsz.
2010. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha indul olyan keresztféléves képzés, ami érdekelne, akkor arra jelentkezhetsz majd. A keresztféléves képzések februárban indulnak, de nem tudom meddig lehet jelentkezni. Majd nézegesd felvi.hu-t, oda kiírják. Ha nincs keresztféléves képzésben, akkor jövőre.
2010. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!