Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen budapesti középiskolába...

Milyen budapesti középiskolába jelentkezzek (át) ha emberekkel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Rólam, hogy 17 éves srác vagyok, jelenleg pék suliban tanulok, most fogom befejezni a második évemet, harmadik év végén lenne vizsga és kapnám meg a pék végzettségről a papírt (az érettségiről nem, ahhoz maradni kéne még plusz 2 évet). Rájöttem, hogy a hajnalban/éjjel kelés, a pontosság, és a minél habarabb kész lenni mindennel nem nagyon való nekem.


Extroveltált, nyitott, koránérő típus vagyok, szeretek új emberekkel találkozni, szociális típus vagyok (még az asperger szindrómám ellenére is). Ami megnehezítheti a munkaválasztást, hogy foggal-körömmel ragaszkodok a realitáshoz, így nem igazán tudok meglenni azok körében akik gondolkodásra, érvelésre képtelenek, és bármilyennemű cáfolást/ellenérvet élből elutasítanak, netán leharapják a fejemet érte.

Ezentúl, bolondos, nem komoly természetem van, rugalmas vagyok a szociális dolgok tekintetében (több típusú társaságba is be tudok illeszkedni, amelyek egymással teljesen összeférhetetlenek), valamint nincs valami sok moralitásom, nagyon kevés dolog van amit ellenzek, és mégkevesebb amiről meg is látszik/kimutatom hogy ellenzem, ellenben olyan dolgokat is szemrebbenés nélkül el tudok fogadni amiket a nagytöbbség egyáltalán nem. (Például, ha egy 14 évesnek megtetszik egy 30-40-50-akármennyi éves és összejönnek, akkor nem ordítom az idősebbikre hogy pedofil és hogy képzeli hogy megrontja a másikat.) Barátságos tudok lenni azokkal az emberekkel is akiket a nagytöbbség sok felé indok miatt elítél, feltéve ha nem akarnak nekem kárt okozni. Általában, még ha morálisan elítélendő eszközökkel is, de szeretek segíteni másoknak.

A legfőbb negatív tulajdonságaim, hogy néha nagyon sokat tudok beszélni és részletezni, nagyon rossz a memóriám (amitől alapvetően az iskola szerintem borzalmas, még ha egész jól is megy), önfejű és idegesítő tudok lenni, és időben nem vagyok valami pontos.

Hobbijaim közé tartozik a társasjátékozás, a videójátékozás és (mint kiderült csak hobbi szinten) a sütés.



2020. máj. 31. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vendéglátás neked való lenne. :)
2020. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!