Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbiak alapján jelentkezh...

Az alábbiak alapján jelentkezhetek duális képzésre?

Figyelt kérdés

Jelenleg BGE-PSZK-n tanulok foszkon. Egy év múlva meglesz az oklevél és 2021 szeptemberében szeretném elkezdeni az alapképzést. Néhány helyen már dolgoztam irodai adminisztrátor, illetve pénzügyi asszisztens pozícióban, szóal kevés tapasztalatom van. (nem tudom, ez egyáltalán előny-e)


Illetve, a foszk 75%-át ugye jóvá lehet íratni, tehát nem minden tantárgyat kell újracsinálnom.


Ettől függetlenül lesz esélyem duális képzésbe bekerülni?


Mármint arra gondolok, hogy attól, hogy jóváíratom a tantárgyakat és hamarabb befejezhetem az egyetemet emiatt (2 év alatt) ettől még pályázhatok ugyanúgy?



2020. jún. 5. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, en most kaptam sms-t, hogy dualis kepzes nyiltnap lesz 10-en online, a BGE szervezi. Kerdezz ra ott :)
2020. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!