Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak a korábban megjelölt...

Csak a korábban megjelölt iskolákat mozgathatom,vagy jelölhetek másik iskolát is július 9.-ig?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok,egyetemre szeretnék menni,ahová már leadtam a jelentkezésem. Azt tudom,hogy július 9.-ig lehet ezt módosítani,viszont az elmúlt hetekben arra jutottam,hogy szeretnék megjelölni egy másik egyetemet is. Nem tudom,hogy van lehetőség arra,hogy másik egyetemet is megjelöljek? Esetleg plusz anyagi vonzattal? Vagy csak a megjelöltek sorrendjét változtathatom? Nagyon örülnék,ha másik egyetemet is lehetőségem lenne jelölni,mivel a határidőig nagyon tanácstalan voltam,és mondhatni a 3szakból kettőt csak találomra jelöltem,hogy ne maradjanak üresen a helyeim.:( köszönöm előre is a válaszokat.

2020. jún. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most felvételizek, de úgy tudom, hogy sajnos már nem tudsz teljesen másikat megjelölni. :( Nálam még feldobja lehetőségnek, hogy amelyik szaknál csak állami finanszírozási formát jelöltem, ott meg tudom jelölni az önköltségeset is, de ennyi.
2020. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik egyetemet már nem lehet hozzáadni.
2020. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, még annyi, hogy a sorrenden változtathatsz, de azon is csak egyszer!
2020. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, csak egy már korábban megjelölt szak más finanszírozási formáját tudod hozzáadni.
2020. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a rendszer annyira gusztustalan.. Komolyan,elvárják a 17-18 éves diákoktól,hogy döntsenek egy ilyen hatalmas dologban.én pl. utolsó napig vártam,mivel annyira tanácstalan és bizonytalan voltam.Mostmár szomorú vagyok,hogy találtam egy egyetemet,ami sokkal jobban passzol az elképzeléseimhez,mint a megjelölt,és el kell engednem! Köszönöm a válaszokat. Szomorú vagyok,és csalódott.
2020. jún. 7. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni pótfelvételi, ott igaz, hogy nem az összes egyetemre tudsz bejutni, de lehet, hogy közte lesz az amit te is szeretnél. Annyi, hogy akkor már csak fizetős helyeket tudsz megjelölni.
2020. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen. Pótfelvételire is csak akkor tudsz menni, ha nem vesznek fel sehova vagy nem jelentkeztél.
2020. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!