Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az egyébként...

Mi a véleményetek az egyébként nem kreatív, de tapadva törekvő emberekről?

Figyelt kérdés

Vannak rendes emberek, akik tanulni akarnak és szeretnének magasabb célokat elérni az életben, de megmaradnak szerényen, becsületesen és tisztelik azt, aki segít nekik.


Vannak a mézesmázos tapadós emberek, akik céltudatos, okos emberekre tapadnak, hogy népszerűek legyenek és ellessék a taktikáikat, és végül a segítőjük ellen fordulnak.


Ti szívesen segítetek a kitörni kívánó embereknek?

Nem taszít vissza, hogy ki akarnak használni, és azt hiszik, hogy jó úton járnak?


Szánalmas, ahogy látom az utóbbi típusú emberek arcán,amikor nyalni próbálnak, én meg várom, hogy mit tud magából kihozni, hogy megtudjon tőlem valamit az érdekes előrehaladási lehetőségekről.


2010. júl. 31. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó, pár ilyennel én is találkoztam.Pl. Azért dolgozott mellettem, hogy utána benyaljon a főnöknek, hogy ő milyen ügyes.

De ezen az oldalon is van pár. Alapból buta kérdést tesz fel valaki, 98%ban egységesek a válaszok, hogy vazze, ember, mi van?! de mindig van 1 vagy 2 aki rákezd a nyalásra. Természetesen őket felpontozza a kérdező. Ezért megéri??

2010. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én imádom őket és téged is imádlak.
2010. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a rohadt világban a nem törtetőket szóhoz se hagyják jutni. Nézd meg az álláshirdetéseket. Én tényleg szeretnék egy öreges, statikus, remeteszellemben dolgozó munkahelyet, dehát a hirdetések között csak ezek ellenkezője szerepel.
2010. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!