Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. osztályos tanulók szülei....

11. osztályos tanulók szülei. A ti gyermeketek mely szako(ka)t tervezi bejelölni a következő évi felvételin? Továbbá hányadikos korában döntötte el,hogy merre menne tovább?

Figyelt kérdés
Tanulók válasza is érdekel.

2020. jún. 12. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konduktornak készül. Kb. 2 éve döntött így.
2020. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem aktuális már, de én 10.osztály elején döntöttem el milyen szakra szeretnék majd jelentkezni. Konkrétan a faktos papír leadási határideje előtti estén.
2020. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanár szeretnék lenni.
2020. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Matekra.
2020. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jogász szakra szeretnék menni. 10 osztály körül döntöttem el.
2020. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meterolologus
2020. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem és még a felvételi leadásának határidején is bizonytalan voltam. Végül jól döntöttem (jogi asszisztens szakon vagyok), de nagyon rossz volt, hogy rajtam kívül már mindenkinek konkrét tervei voltak.


Azt szeretném tanácsolni, hogy ne sürgesse a gyermekét, ha még nem tudja merre tovább, mert addig ki fog alakulni, de neki sokkal nehezebb jó döntést hoznia nyomás alatt. Persze nagyon jó, ha szülőként mellette áll és támogatja (most nem pénzügyileg értem), de még 3x meggondolhatja magát addig.

2020. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberben leszek végzős, eddig matekfaktra jártam, mert építőmérnökire készültem, kb. 6.-as korom óta. Kb. 1 hónapja mégis úgy döntöttem, hogy dietetikára fogok menni (korábban is bennem volt lehetőségként, és közelebb is áll hozzám). Így nem matekból, hanem németből fogok emeltezeni, mert van felsőfokúm, de én úgy gondolom, ha a tanulónak nincs rossz viszonya a matematikával, és nem tudja még pontosan, hol szeretne továbbtanulni, akkor a matek egy jó kiindulási alap, mert sok helyen elfogadják.
2020. jún. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bbmarta ***** válasza:
100%
A legnagyobb fiam 7.osztályos korában szeretett bele a kémiába, járt is versenyekre, azóta vegyészmérnöknek készül. Ennek megfelelően választott gimnáziumot is, most fejezte be a 11.osztályt az ELTE Apáczai komplex természettudományi tagozatán. A terv továbbra is a BME, Vegyészmérnöki Kar.
2020. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idén érettségiztem, földtudomànyi szakra jelentkeztem. 11. osztály végén találtam rá erre a szakra. Előtte folyamatosan volt kiválasztott szak, de végül meglett a tökéletes.
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!